+48 606 411 720     

Zaprowadzimy Cię do sukcesu!

Szkoła Języka Angielskiego Online

Agata Rymkiewicz

Agata Rymkiewicz

Nauczycielka języka angielskiego z 18-letnim doświadczeniem, oferuje indywidualnie dostosowane lekcje z naciskiem na konwersację.

Poznaj mnie lepiej

Mam na imię Agata i od 18 lat jestem nauczycielem języka angielskiego. Mam duże doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania. Moja przygoda z nauczaniem języka angielskiego zaczęła się, gdy miałam 16 lat po zdanym egzaminie FCE. Już wtedy zrozumiałam, że uczenie innych to to, co chcę robić w życiu. Swoją pasje do języków obcych wykorzystuję też w tłumaczeniach.

Wyższe wykształcenie filologiczne zdobyłam na Uniwersytecie Gdańskim, specjalizuję się w nauczaniu języka angielskiego i rosyjskiego. Od lat jestem też czynnym egzaminatorem maturalnym. Stale się rozwijam, biorąc udział w konferencjach i szkoleniach dla lektorów języków obcych.

W czasie zajęć staram się każdego traktować indywidualnie i dostosowywać do potrzeb każdego ucznia. Zawsze przykładam wagę do tego, jakie są cele moich uczniów, by wynieśli z zajęć jak najwięcej. Staram się, by zajęcia ze mną zawsze były ciekawe i chętnie pokazuję, że angielski to wspaniała przygoda, a nie nudny obowiązek. Dzięki moim zajęciom można poprawić znajomość języka angielskiego w przyjemnej i bezstresowej atmosferze. Zajęcia opieram na konwersacji, ale nie zapominam też o gramatyce, czy umiejętności rozumienia tekstu czytanego oraz rozumienia ze słuchu.

Moją specjalnością jest angielski ogólny, mam też doświadczenie w angielskim technicznym, ze mną przygotujesz się do egzaminu ósmoklasisty, a także do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym. W wolnym czasie lubię uczyć się kolejnych języków obcych, posługuję się angielskim, rosyjskim oraz niemieckim, od 3 miesięcy uczę się też języka włoskiego. Lubię posłuchać dobrej muzyki i uwielbiam usiąść z dobrą książką na tarasie. Zapraszam na zajęcia ze mną gwarantuję wspaniałą przygodę i wiele sukcesów, a przede wszystkim przełamanie bariery językowej.