+48 606 411 720     

Poznaj naszych lektorów

Karolina Pawlus

Lektorka angielskiego z doświadczeniem i certyfikatem CELTA, prowadzi szkołę English Break. Pragnie, by ludzie poszerzali swoje horyzonty dzięki znajomości języka.

Arthur Macias English Break

Arthur Macias

Doświadczony nauczyciel języka angielskiego z ponad 8-letnim stażem, który współpracował m.in. z  Amazon i Liberty Insurance. Łączy nowoczesne technologie z lingwistyką.

Agata Rymkiewicz

Agata Rymkiewicz

Nauczycielka języka angielskiego z 18-letnim doświadczeniem, oferuje indywidualnie dostosowane lekcje z naciskiem na konwersację.

Magdalena Liszka

Magdalena Liszka

Certyfikowana nauczycielka z doświadczeniem w nauczaniu w Wielkiej Brytanii, specjalizująca się w różnych kursach, pasjonująca się autentycznymi materiałami językowymi.

Nasir Sadik

Nasir Sadik

Nauczyciel z Bangladeszu i właściciel firmy Vtech Solutions, z pasją do nauczania i ponad 5-letnim doświadczeniem, skupia się na komfortowym i bezstresowym środowisku edukacyjnym

Katarzyna Kot

Nauczycielka języka angielskiego od 1990 roku, poszerza swoją wiedzę i dzieli się entuzjazmem z uczniami w różnym wieku. Udowadnia, że angielski może być łatwy dla każdego.

Maria Pindel lektorka angielskiego

Maria Pindel

Pasjonatka języka angielskiego, która od 4 lat uczy dzieci i dorosłych. Jej zajęcia są praktyczne i elastyczne, dostosowane do potrzeb uczniów, inspirując do dalszego rozwoju.

Kinga Piotrowska English Break

Kinga Piotrowska

Doświadczona lektorka języka angielskiego z certyfikatem TEFL, specjalizująca się w General English i konwersacjach, z pasją do nauki nowych języków.

Dominic Croxford English Break

Dominic Croxford

Native speaker z Wielkiej Brytanii, nauczyciel angielskiego we Włoszech i online, magister muzyki i certyfikowany nauczyciel TEFL, specjalizuje się w konwersacjach.

Martyna Kalita English Break

Martyna Kalita

Studentka etnolingwistyki z doświadczeniem międzynarodowym i pasją do nauki języków, oferuje interaktywne i dostosowane do indywidualnych potrzeb zajęcia językowe, promując efektywną i przyjemną naukę.

Łukasz Tabisz English Break

Łukasz Tabisz

Lektor angielskiego z dyplomem licencjata, od pięciu lat naucza z pasją i kreatywnością, skupiając się na potrzebach uczniów i specjalizując się w dziedzinach takich jak lotnictwo i psychologia.

Karolina Majdźińska Nowak lektorka Engl;ish Break

Karolina Nowak

Nauczycielka angielskiego z tytułami magistra filologii angielskiej uzyskanym na Wydziale Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego, specjalizująca się w Conversational English i gramatyce.

Dawid Kowalski angielski

Dawid Kowalski

Prowadzi zajęcia online, inspirując się kulturą i specyfiką Stanów Zjednoczonych. Dąży do odkrywania wewnętrznego potencjału każdego kursanta. Wierzy w partnerskie podejście do odkrywania języka.

Alicja Wasilewska - lektorka w szkole języka angielskiego online English Break

Alicja Wasilewska

Nauczycielka angielskiego, pasjonująca się łamaniem barier językowych. Na bazie swojego doświadczenia, zdobytego wychowując się w Irlandii i Anglii, tworzy przyjazne środowisko do nauki języka.

Ewa Szymańska lektorka english break

Ewa Szymańska

Certyfikowana lektorka, lekarka i poliglotka specjalizująca się w przełamywaniu barier lękowych, budowaniu ciepłej atmosfery oraz w szerokim zakresie tematycznym, zwłaszcza w języku medycznym oraz biznesowym.

Lauren Borick lektorka English Break

Lauren Borick

Certyfikowana nauczycielka angielskiego z USA, mieszka obecnie w Polsce. Jej lekcje koncentrują się na konwersacjach i praktycznym użyciu języka, tworząc przyjazne środowisko.

Prudence Sibanyoni

Native speaker z RPA, nauczająca angielskiego od 10 lat, specjalizująca się w Business English, kładzie nacisk na metodę komunikacyjną i uwielbiająca nowe wyzwania.

Bonnie Sherer Mubbunu

Lektorka z USA z 12-letnim doświadczeniem, specjalizująca się w angielskim biznesowym. Pomaga profesjonalistom z różnych branż osiągać ich cele językowe.

Anna Miedziaszczyk english Break

Anna Miedziaszczyk

Doświadczona nauczycielka języka angielskiego, absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, specjalizuje się w nauczaniu zarówno młodzieży, jak i dorosłych. Nauka angielskiego to jej pasja.

Nikolaos Dimageleas

Doświadczony nauczyciel angielskiego z ponad 20-letnim stażem, specjalizujący się w Business English i efektywnej komunikacji zawodowej, z certyfikatem Microsoft i doświadczeniem w przygotowywaniu do egzaminów.

Elena Prendžova lektorka english break

Elena Prendžova

Nauczycielka angielskiego z Macedonii, posiadająca doświadczenie na różnych poziomach nauczania i w różnych dziedzinach języka angielskiego. Uczy studentów w różnych grupach wiekowych

Weronika Bejman

Weronika Bejman

Specjalizuje się w nauczaniu uczniów w różnych grupach wiekowych, z naciskiem na komunikację codzienną i przygotowanie do egzaminów.