606 411 720

info@englishbreak.eu

Znajź nas na Socjal Media

Zaprowadzimy Cię do sukcesu!

Szkoła Języka Angielskiego Online

Karolina Pawlus

Nazywam się Karolina. Jestem doświadczoną lektorką języka angielskiego z bogatym doświadczeniem w nauczaniu na wszystkich poziomach zaawansowania. Wyższe wykształcenie filologiczne zdobywałam w Polsce oraz Wielkiej Brytanii. Ukończyłam również podyplomowe studia na kierunku przygotowanie pedagogiczne, a także posiadam certyfikat CELTA.

Stale rozwijam swoje zainteresowania związane z filmem i teatrem. W pracy staram się wykorzystywać umiejętności zdobyte w szkole filmowej, aby efektywniej i ciekawiej prowadzić zajęcia. Nie boję się wyzwań i ciężkiej pracy, dlatego też otworzyłam szkołę językową English Break. Zawsze dążę do tego, by poszerzać swoje kwalifikacje, gdyż uważam, że człowiek uczy się całe życie.

Moim marzeniem było zbudowanie szkoły skupiającej uczniów i nauczycieli z całego świata. Pragnę, by ludzie poszerzali swoje horyzonty a język angielski stał się narzędziem, które im to umożliwi. Najpiękniejszą rzeczą na świecie jest widzieć uśmiech na twarzy moich studentów oraz zadowolenie z osiągania celów, które sobie wyznaczają w życiu. Staram się więc być nie tylko nauczycielem, ale i przyjacielem, któremu można zaufać.

Uwielbiam podróżować, poznawać świat, języki i kultury. Jedną z moich największych pasji jest również pisanie – piszę wiersze i chciałabym kiedyś wydać swoją powieść.

Pragnę zaprosić wszystkich do odbycia niesamowitej przygody w mojej szkole. Zabierzemy Cię w podróż, której nigdy nie zapomnisz i która wniesie dużo wymiernych korzyści do Twojego życia.

Bonnie Sherer Mubbunu

Nazywam się Bonnie i pochodzę ze Stanów Zjednoczonych. Od 12 lat uczę języka angielskiego. Moi uczniowie pochodzą z Francji, Niemiec, Polski, Chin, Tajwanu i USA. Ponadto mam 5 lat doświadczenia w zawodzie prawnika i 10 lat w finansach. Moim głównym obszarem nauczania jest angielski biznesowy.

Przykładam ogromną wagę do tego, aby moje lekcje były spersonalizowane i dostosowane do każdego z moich uczniów, koncentrując się na tym, czego potrzebują i pragną wynieść z zajęć. Jestem wykwalifikowaną i doświadczoną lektorką przygotowującą studentów do egzaminów IELTS, TOEIC i TOFL. Tworzę atmosferę, która eliminuje stres związany z nauką nowego języka, usuwa bariery, które uniemożliwiają komunikację w języku angielskim. 

Pomagam profesjonalistom w osiąganiu ich celów językowych Uczę dyrektorów, prezesów, managerów oraz osoby na innych stanowiskach pracujących w takich dziedzinach jak: prawo, finanse, zasoby ludzkie, sprzedaż, marketing, medycyna, farmacja, lotnictwo i kosmonautyka, energia jądrowa, motoryzacja, usługi spożywcze, działalność wydawnicza, oprogramowanie, badania i rozwój, odnawialne źródła energii, architektura, edukacja i wiele innych. Chciałbym mieć szansę, aby pomóc Ci w podróży językowej, doskonalić i odkrywać z Tobą możliwości, jakie daje nauka języka angielskiego.

Dominic Croxford

Nazywam się Dominic, jestem native speakerem języka angielskiego z Wielkiej Brytanii. Swoją przygodę z nauczaniem rozpocząłem w 2012 roku, kiedy to pracowałem jako członek zespołu zajmującego się kształceniem dorosłych w West Sussex County Council i uczyłem muzyki.
Podczas moich podróży pracowałem w kilku szkołach w Azji Południowej. 

Dziś uczę angielskiego we Włoszech, zarówno w klasie, jak i online. Na każdej lekcji koncentruję się na indywidualnych potrzebach i preferencjach ucznia, niezależnie od tego, czy uczy się dla przyjemności, czy dla pracy. Podstawą moich zajęć są konwersacje, gdyż uważam, że poprzez rozmowę budujemy pewność siebie i przełamujemy bariery językowe. Nauczanie miało również ogromny wpływ na moją własną edukację. 

W 2017 roku uzyskałem tytuł magistra muzyki na University of West London. Jestem również certyfikowanym nauczycielem TEFL. Opróćz języka angielskiego, uczę także włoskiego oraz gry na gitarze. Interesuje się sportem oraz pisze teksty piosenek.

Kinga Piotrowska

Mam na imię Kinga i jestem lektorem języka angielskiego.

Posiadam certyfikat TEFL oraz ponad sześcioletnie doświadczenie w uczeniu dzieci i dorosłych. 

Staram się, aby moje zajęcia były dużo ciekawsze niż te w szkole i żeby wreszcie przestały kojarzyć się z nudnym obowiązkiem. Moim głównym obszarem nauczania jest general English, czyli angielski, który wykorzystasz na co dzień w przeróżnych sytuacjach. Chociaż zajęcia opierają się w dużej mierze na konwersacji, chętnie pokażę Ci, że gramatyka angielska wcale nie jest taka straszna, jak ją przedstawiają! Potrafi być naprawdę przyjemna, starczy tylko poświęcić chwilę na zrozumienie jej działania. Z przyjemnością przeprowadzę Cię przez cały proces.

Materiały i zajęcia planuję tak, aby były dopasowane do Twoich oczekiwań, zainteresowań i potrzeb. Razem możemy uporać się z blokadą językową, przygotowaniem do egzaminu ósmoklasisty lub matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Skupiamy się na Twoich potrzebach!

Swój wolny czas wykorzystuję na uczenie się dodatkowych języków, chciałabym mówić płynnie w przynajmniej kilku, proces nauki wcale nie jest mi obcy! Oprócz tego zajmuję się pszczelarstwem i trójbojem siłowym

Prudence Sibanyoni

Nazywam się Prudence i jestem native speakerem z Republiki Południowej Afryki. Uczę angielskiego od ponad 10 lat. Ukończyłam studia licencjackie na kierunku anglistyka oraz posiadam certyfikat TEFL.

Pasjonuje się nauczaniem, odkąd pamiętam. Uczę ludzi w każdym wieku, moi studenci pochodzą z najróżniejszych krajów świata, m.in. z Polski, Serbii, Chin, czy Brazylii. Moją główną specjalizacją jest Business English, ale pomagam swoim studentom w wielu dyscyplinach i dostosowuje swoje lekcje do potrzeb klientów. Kładę duży nacisk na metodę komunikacyjną, aby moi studenci łatwo radzili sobie w sytuacjach życia codziennego oraz w pracy. 

Uwielbiam spotykać nowych ludzi oraz wszelkiego rodzaju wyzwania, które stawia przede mną nauczanie języka angielskiego.

Karolina Majdźińska-Nowak ​

Mam na imię Karolina i od dwudziestu lat jestem nauczycielem języka angielskiego.  Dyplom magistra filologii angielskiej uzyskałam na Wydziale Lingwistyki Stosowanej  Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Języki Specjalistyczne — specjalność tłumaczeniowa. Jestem również magistrem filologii rosyjskiej, a oba języki studiowałam również na Uniwersytecie w norweskim Tromso, mieszczącym się kilkaset kilometrów za kołem podbiegunowym. Oprócz tego uzyskałam tytuł Microsoft Certified educator, a za wykorzystywanie innowacyjnych technik kształcenia zostałam odznaczona European Language Label (Europejskim znakiem innowacyjności w dziedzinie nauczania i uczenia się języków obcych).

Na swoich zajęciach dbam o atmosferę, właściwy dobór materiałów i kładę nacisk przede wszystkim na conversational English, choć przyznam, że nauczanie gramatyki jest też dla mnie przyjemnością.  Lata pracy w szkołach publicznych na różnym szczeblu pozwoliły mi na wyciągnięcie wniosków co sprawdza się w nauce angielskiego, a czego należy unikać. Interesuję się również neurodydaktyką nauczania języków obcych i wiedzę na ten temat staram się wykorzystywać  na zajęciach.

Prywatnie uwielbiam kino, zarówno kryminały rodem ze Skandynawii jak i Philomenę Cunk. Kocham Grecję i wszystko, co z nią związane. Mam nadzieję, że porozmawiamy na te, a także na wiele innych tematów na zajęciach w English Break. Zapraszam!

Nasir Sadik

Nazywam się Nasir i jestem nauczycielem języka angielskiego. Pochodzę z Bangladeszu. Dyplom magistra literatury zdobyłem na Titumir University. Prowadzę swoją firmę Vtech solutions, która zajmuję się projektowaniem stron internetowych oraz oprogramowaniem. Natomiast nauczanie było zawsze moją życiową pasją, uczę uczniów w każdym wieku od ponad 5 lat. Uważam, że uczeń na zajęciach powinien przede wszystkim czuć się komfortowo, a zajęcia powinny sprawiać mu radość. 

Zachęcam studentów do dzielenia się swoimi pytaniami i opiniami w bezstresowym i otwartym środowisku. Staram się tworzyć przestrzeń dla uczniów do odkrywania własnego stylu uczenia się, rozwijam ich zainteresowania i dobieram odpowiednie materiały do przyswajania wiedzy w sposób jasny i klarowny. Bardzo ważne dla mnie jest również bycie w stałym kontakcie z rodzicami młodszych uczniów, aby byli świadomi postępów swojego dziecka. W wolnym czasie lubię malować i słuchać muzyki instrumentalnej. Jedną z moich życiowy pasji jest również literatura.

Łukasz Tabisz

Nazywam się Łukasz i jestem lektorem języka angielskiego od pięciu lat.

Posiadam dyplom licencjata w zakresie języka angielskiego. Uczę wszystkie grupy wiekowe, a nauczanie jest jedną z największych pasji mojego życia. Cechuje mnie kreatywność i innowacyjność w podejściu do nauczania. Skupiam się na potrzebach swoich uczniów i pracuje z własnymi materiałami, które uwielbiam tworzyć. Cenię sobie ponad wszystko możliwość pracy z ludźmi i to, że mogę pomagać im w rozwijaniu ich pasji oraz umiejętności w takich dziedzinach jak: lotnictwo, filozofia, kryminologia, psychologia oraz wystąpienia publiczne.

Uwielbiam w swojej pracy możliwość tego, iż podczas jednych zajęć przenoszę się na wakacje z moimi uczniami, zgłębiając wiedzę o różnych krajach, a za chwilę jestem w szpitalu, ucząc słownictwa medycznego przyszłych lekarzy. Jestem optymistą i uwielbiam wszystkie żywe stworzenia, szczególnie psy.

Wierzę w słowa Nelsona Mandeli, który twierdził, że „Edukacja jest najsilniejszą bronią, której możemy użyć, aby zmienić świat”.

Elena Prendžova

Nazywam się Elena i pochodzę z Macedonii. Jestem nauczycielką angielskiego od 14 lat. Posiadam dyplom licencjata w nauczania języka angielskiego, oraz dyplom magistra literatury. Uczę studentów w różnych grupach wiekowych i na różnych poziomach zaawansowania. Pracuje ze słuchaczami z wielu krajów. Prowadzę kursy z zakresu języka angielskiego ogólnego, biznesowego, prawniczego, IT, przygotowuję do egzaminów językowych, a także prowadzę zajęcia z literatury. 

Pracowałam w wielu prywatnych i państwowych instytucjach edukacyjnych. Jestem także poetką i tłumaczką literatury. Poza zajęciami artystycznymi i kulturowymi interesuję się antropologią, filozofią, psychologią oraz naukami społecznymi. Swoje liczne zainteresowania wykorzystuje, aby urozmaicać i wzbogacać swoje zajęcia.

Ric Hunt

Nazywam się Ric i pochodzę z USA. Obecnie mieszkam i uczę języka angielskiego w Azji. Posiadam dyplom licencjata w zakresie inżynierii komputerowej zdobyty na University of South Florida oraz certyfikat TESOL, a także liczne kursy nauczania języka angielskiego zdobyte w prestiżowej Global English School w Anglii.

Mieszkałem i pracowałem w kalifornijskiej Silicon Valley przez 26 lat, gdzie byłem założycielem 
odnoszącej sukcesy spółki, zajmującej się inwestowaniem w nieruchomości, którą prowadziłem przez 10 lat. Od czasu przejścia na emeryturę w 2015 roku rozpocząłem pracę jako lektor języka angielskiego za granicą. Specjalizuje się w nauczaniu dorosłych, szczególnie Business English, natomiast uczę języka angielskiego w wielu innych obszarach zawodowych. Moimi studentami są informatycy, biznesmeni, finansiści, agenci nieruchomości i lekarze, którzy często muszą nawiązywać kontakt z anglojęzycznymi współpracownikami w innych krajach lub pragną wyjechać za granicę w poszukiwaniu pracy.

Uwielbiam nauczanie, gdyż daję mi ono ogromną satysfakcję, szczególnie wtedy gdy mogę pomagać innym w odnoszeniu sukcesów. Z moimi studentami dzielę się nie tylko wiedzą językową, ale również biznesową i doświadczeniem życiowym.

Lubię podróżować, poznawać ludzi z różnych kultur, jeść dziwne i egzotyczne potrawy, pić dobre wino, wędrować, pływać i jeździć na rowerze.

Agata Rymkiewicz

Mam na imię Agata i od 18 lat jestem nauczycielem języka angielskiego. Mam duże doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania. Moja przygoda z nauczaniem języka angielskiego zaczęła się, gdy miałam 16 lat po zdanym egzaminie FCE. Już wtedy zrozumiałam, że uczenie innych to to, co chcę robić w życiu. Swoją pasje do języków obcych wykorzystuję też w tłumaczeniach.

Wyższe wykształcenie filologiczne zdobyłam na Uniwersytecie Gdańskim, specjalizuję się w nauczaniu języka angielskiego i rosyjskiego. Od lat jestem też czynnym egzaminatorem maturalnym. Stale się rozwijam, biorąc udział w konferencjach i szkoleniach dla lektorów języków obcych.

W czasie zajęć staram się każdego traktować indywidualnie i dostosowywać do potrzeb każdego ucznia. Zawsze przykładam wagę do tego, jakie są cele moich uczniów, by wynieśli z zajęć jak najwięcej. Staram się, by zajęcia ze mną zawsze były ciekawe i chętnie pokazuję, że angielski to wspaniała przygoda, a nie nudny obowiązek. Dzięki moim zajęciom można poprawić znajomość języka angielskiego w przyjemnej i bezstresowej atmosferze. Zajęcia opieram na konwersacji, ale nie zapominam też o gramatyce, czy umiejętności rozumienia tekstu czytanego oraz rozumienia ze słuchu.

Moją specjalnością jest angielski ogólny, mam też doświadczenie w angielskim technicznym, ze mną przygotujesz się do egzaminu ósmoklasisty, a także do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym. W wolnym czasie lubię uczyć się kolejnych języków obcych, posługuję się angielskim, rosyjskim oraz niemieckim, od 3 miesięcy uczę się też języka włoskiego. Lubię posłuchać dobrej muzyki i uwielbiam usiąść z dobrą książką na tarasie. Zapraszam na zajęcia ze mną gwarantuję wspaniałą przygodę i wiele sukcesów, a przede wszystkim przełamanie bariery językowej.