606 411 720

info@englishbreak.eu

Znajź nas na Socjal Media

Zaprowadzimy Cię do sukcesu!

Szkoła Języka Angielskiego Online

O nas

Internetowa Szkoła Języka Angielskiego ENGLISH BREAK to realizacja moich marzeń, w którą chętnie włączyła się grupa przyjaciół, pochodząca z różnych zakątków świata, dla których język angielski jest zarówno pasją, jak i sposobem na życie. Jesteśmy jak jedna, wielka, globalna rodzina, która pragnie w jak najlepszy sposób dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i zamiłowaniem.

Chciałam stworzyć szkołę, która nie będzie wyłącznie miejscem, w którym uczestnicy uczą się na pamięć określonych zasad gramatycznych, czytają bądź słuchają kilku tekstów i kończą zajęcia z przeświadczeniem, że równie dobrze mogliby to zrobić sami. Pragnę, by była to przestrzeń, w której każdy czuje się dobrze i swobodnie – może poprosić o wyjaśnienia, podejmować dyskusję na każdy temat, wychodzić z propozycjami i inicjatywami, ale także gdzie nie boi się popełniać błędów i przełamuje swoje bariery komunikacyjne, zaś kurs kończy z pewnością siebie i odczuciem, że było warto.

Przygotowaliśmy bogatą ofertę kursów, zróżnicowaną w taki sposób, by każdy mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Nauką angielskiego obejmujemy dzieci, uczniów, studentów, dorosłych, pracowników poszczególnych branż, osoby indywidualne i grupy osób. Jeżeli w naszej ofercie nie ma jakiegoś kursu, zawsze możesz zwrócić się do nas z zapytaniem, a my zrobimy wszystko, by sprostać Twoim potrzebom i oczekiwaniom.

 

Stworzyłam szkołę, dzięki której uczestnicy będą mogli swobodnie komunikować się w języku angielskim. Jak powiedział Collin Powell: „Nie ma żadnych sekretnych sposobów na sukces. On jest wynikiem przygotowania, ciężkiej pracy i uczenia się na błędach”. Dlatego dbamy o dobre przygotowywanie, uczymy jak pracować, by osiągać założone cele oraz pokazujemy, że każdy ma prawo do błędów, bo dzięki nim rośniemy w siłę, mobilizujemy się i spełniamy marzenia – ucząc się języka angielskiego.

Korzystając z naszych kursów wyruszysz w niesamowitą podróż z językiem, kulturą, ciekawymi ludźmi. Co więcej, przygoda ta pozwoli osiągać sukcesy w życiu prywatnym i zawodowym. Jesteś gotowy? Are you ready?

Zapraszam do skorzystania z naszej oferty
Karolina Pawlus

Nasz team nauczycieli – prócz dyplomów i certyfikatów potwierdzających kwalifikacje do nauki języka angielskiego – posiada doświadczenie w różnych dziedzinach. Wielu nauczycieli prowadzi swoje firmy, a działając w różnych sektorach gospodarki, jak na przykład IT, nieruchomości, prawo i wiele innych, chętnie uczy nie tylko języka, ale również przekazuje przydatne informacje, w jaki sposób używać angielskiego w danej branży. Niektórzy z nas są dodatkowo artystami, co pozwala na urozmaicenie zajęć poprzez wprowadzenie chociażby ćwiczeń aktorskich, które pomagają zdobyć pewność siebie i umiejętności przydatne podczas rozmaitych prezentacji w firmie, czy też w trakcie wystąpień publicznych. Prowadzimy na przykład kursy języka angielskiego dla prawników, gdzie tego typu ćwiczenia przyczyniają się do lepszych wystąpień na sali sądowej. To najlepsza możliwość pozyskania wiedzy praktycznej, a nie tylko książkowej!

Dużą uwagę pragniemy poświęcić ludziom młodym, przed którymi świat stoi otworem, zaś język angielski jest w dzisiejszych czasach podstawą, by można było ten świat zdobywać na wielu płaszczyznach – czy to prywatnych, czy też zawodowych. Należy podkreślić, że przygotowanie młodzieży do rozmaitych egzaminów jest dla nas bardzo ważne, natomiast uczymy w taki sposób, by dzięki najlepszym kursom języka angielskiego online nie tylko zdawali egzaminy na najwyższym poziomie, ale także zdobyli przydatne umiejętności posługiwania się językiem w dalszym życiu.

Dzięki międzynarodowej kadrze nasi uczniowie poznają nie tylko język, ale także nowe kultury, dowiadują się jak wygląda życie w innych krajach oraz mają okazję wychwycić akcent charakterystyczny dla danego regionu. Stwarzamy także możliwość pracy w grupach mieszanych, w których kształcą się studenci pochodzący z różnych krajów. Daje to okazję do doskonalenia metod komunikacji w różnych sytuacjach, poznawania innych kultur i nawiązywania interesujących kontaktów, a może nawet zawierania przyjaźni.