+48 606 411 720     

Zaprowadzimy Cię do sukcesu!

Szkoła Języka Angielskiego Online

Alicja Wasilewska - lektorka w szkole języka angielskiego online English Break

Alicja Wasilewska

Nauczycielka angielskiego, pasjonująca się łamaniem barier językowych. Na bazie swojego doświadczenia, zdobytego wychowując się w Irlandii i Anglii, tworzy przyjazne środowisko do nauki języka.

Poznaj mnie lepiej

Cześć, jestem Alicja, a nauczanie języka angielskiego jest moją pasją od trzech lat. Pomimo młodego wieku, posiadam duże doświadczenie w uczeniu języków, ponieważ sama wychowałam się w Anglii i Irlandii, a języka polskiego nauczyłam się jako drugiego, dlatego doskonale rozumiem, jak trudne może być opanowanie płynnej komunikacji w języku obcym.

Przez ostatnie cztery lata Polska stała się moim domem, i z każdym dniem coraz lepiej opanowuję język polski oraz zgłębiam kulturę tego kraju. Niedawno zdałam maturę i rozpoczęłam studia biznesowo-językowe w Trójmieście.

Od momentu, gdy zaczęłam uczyć, moim głównym celem stało się pomaganie ludziom i łamanie barier językowych, pokonywanie strachu, z którym wielu się boryka. Staram się tworzyć przyjazne środowisko, używając również mojego akcentu brytyjskiego, aby pomóc uczniom oswoić się z językiem, jakim posługują się native speakerzy. 

Zaczęłam uczyć języka angielskiego w wieku 15 lat, pomagając rówieśnikom w nauce. Jednak gdy odkryłam swój talent do tego zawodu, postanowiłam pogłębić moją wiedzę na temat nauczania języka angielskiego i zdobyłam certyfikat CAE, uczestnicząc także w licznych konkursach z języka angielskiego. Przez pewien czas pracowałam w sierocińcu, gdzie pomagałam dzieciom doskonalić ich umiejętności językowe. Następne dwa lata spędziłam nauczając w prywatnej szkole oraz prowadząc indywidualne zajęcia językowe. Nauczałam języka na różnych poziomach oraz uczyłam osoby w różnym wieku, pomagając im osiągać cele językowe.

W wolnym czasie uwielbiam ćwiczyć, ponieważ dbanie o formę fizyczną jest dla mnie bardzo ważne. Drugą moją pasją, która wypełnia mój czas, jest podróżowanie i odkrywanie kultur oraz zakątków świata. Bardzo cenię sobie pracę z ludźmi otwartymi, którzy doceniają uczciwą współpracę opartą na zaufaniu. Uważam, że jest to również podstawa do budowania relacji ze studentami. Moje zajęcia opieram głównie na konwersacji, gdyż chcę, aby moi uczniowie nie bali się mówić i staram się pokazać im, że wiara we własne siły jest równie ważna jak praktyka.

Podziwiam każdego, kto podejmuje się nauki języka obcego, znajdując w sobie siłę i wytrwałość, co pozwala mu osiągnąć swoje cele.

Jeśli masz jakieś pytania lub chciałbyś dokonać dalszych zmian, daj mi znać!