+48 606 411 720     

Zaprowadzimy Cię do sukcesu!

Szkoła Języka Angielskiego Online

Kurs - Angielski dla Prawników​

Angielski dla prawników to specjalistyczny kurs, który będzie nastawiony na poszerzanie słownictwa i odpowiednie zastosowanie go w kontekście. Oprócz tego pozwoli na budowanie pewności siebie oraz sprawi, że angielski nie będzie już problemem jeżeli chodzi o reprezentowanie klientów zagranicznych. Kurs będzie mocno dostosowany do potrzeb jego uczestników, dlatego też bardzo ważna będzie dla nas analiza wstępna poziomu językowego klienta oraz jego wymagań, tak by znalazł się w odpowiedniej grupie oraz mógł rozwijać konkretnie umiejętności i aspekty, które sobie życzy.

Będziemy analizować wiele spraw, odgrywać procesy sądowe, zajęcia nigdy nie będą nudne. Naszymi lektorami są wyspecjalizowani w tej dziedzinie filolodzy, ale również native speakerzy, którzy ukończyli prawo, dlatego też zajęcia są bardzo urozmaicone i nastawione na komunikację. Przygotowujemy do egzaminów TOLES, a nasi lektorzy są członkami EULETA. Będziecie mieli Państwo do wyboru zajęcia z nativem speakerem bądź polskim lektorem, bądź grupy, w których godzina będzie prowadzona przez native speakera a godzina przez polskiego lektora, co jest sławetnym rozwiązaniem, gdyż będą mogli Państwo poćwiczyć różnego rodzaju tłumaczenia.

Oczywiście zajęcia indywidualne będą możliwe. Grupowy kurs oferuje jednak możliwość interakcji z innymi uczestnikami, żywą praktykę nauczonego słownictwa oraz wymianę doświadczeń.