606 411 720

info@englishbreak.eu

Znajź nas na Socjal Media

Zaprowadzimy Cię do sukcesu!

Szkoła Języka Angielskiego Online

Kurs angielskiego w teatrze i filmie​

Kurs angielskiego w teatrze i filmie skierowany jest do osób, które pragną rozwijać swoje umiejętności językowe dla potrzeb pracy w filmie i teatrze. Stworzyliśmy kurs, który pozwoli słuchaczom nabrać pewności siebie w posługiwaniu się językiem angielskim na scenie, sprawi, że castingi czy self-tapy skierowane na potrzeby produkcji zagranicznych nie będą już sprawiać kłopotu.

Kurs adresowany jest również do tych, którzy chcą używać języka angielskiego w mediach społecznościowych, czy w wystąpieniach publicznych. W ich trakcie będziemy również pracować nad zdolnościami scenicznymi oraz rozwojem postaci. Dzięki komfortowi wydobycia autentycznego głosu poprawią się Twoje umiejętności komunikacyjne. Zwrócimy również uwagę na akcent tak, aby nie stanowił on problemu w dążeniu do spełniania artystycznych marzeń.

Częścią naszych zajęć będzie też improwizacja, dzięki czemu nauczymy Cię posługiwać się językiem angielskim w sytuacjach spontanicznych. Ponadto nabierzesz pewności w odpowiadaniu na pytania, a także pozwoli Ci to wykonywać zadania aktorskie z pewnością siebie oraz sprawi, że pozbędziesz się stresu związanego z wystąpieniami w języku angielskim. Z kolei analiza różnego rodzaju scen filmowych oraz tekstów dramatycznych nie tylko pomoże wzbogacić słownictwo, ale również przyzwyczai do sytuacji, w których zostaniesz poproszony o przeczytanie scenariusza czy tekstu sztuki, z którym nie miałeś wcześniej do czynienia.

Dlatego jeśli Twoja praca czy marzenia związane są ze światem artystycznym i pragniesz realizować je także w języku angielskim, zapraszamy na kurs, który jest podróżą w świat filmu i teatru, a zarazem pozwala nabyć umiejętności językowe, potrzebne do realizacji tego typu planów i zamierzeń.