+48 606 411 720     

Zaprowadzimy Cię do sukcesu!

Szkoła Języka Angielskiego Online

Anna Miedziaszczyk english Break

Anna Miedziaszczyk

Doświadczona nauczycielka języka angielskiego, absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, specjalizuje się w nauczaniu zarówno młodzieży, jak i dorosłych. Nauka angielskiego to jej pasja.

Poznaj mnie lepiej

Jestem Anna. Jako nauczyciel pracuję ponad 20 lat. Ukończyłam Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych oraz Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Swoją pracę opieram na ciągłym rozwoju, osobistym i zawodowym. Doskonalę swój warsztat pracy poprzez udział w szkoleniach, kursach i warsztatach, dzięki którym poszerzam swoją wiedzę o nowe techniki i strategie nauczania języka angielskiego zarówno młodzieży jak i dorosłych. Dzięki pełnionej funkcji egzaminatora maturalnego  mogę też zadbać o rzetelne przygotowanie młodzieży do egzaminów maturalnych czy certyfikatów językowych.

Moja praca to moja pasja. Na swoich zajęciach dążę do maksymalizacji komunikacji w języku obcym, uświadamiając jednocześnie, jak istotnym jest proces nauki na błędach, co u większości uczących się powoduje niechcianą blokadę językową w momencie stosowania języka obcego. Jeśli chcecie przezwyciężyć barierę językową, a jednocześnie posługiwać się językiem obcym w codziennych sytuacjach, na wakacjach czy podczas formalnych spotkań w firmie, zapraszam Cię do English Break;)