+48 606 411 720     

Zaprowadzimy Cię do sukcesu!

Szkoła Języka Angielskiego Online

Bonnie Sherer Mubbunu

Lektorka z USA z 12-letnim doświadczeniem, specjalizująca się w angielskim biznesowym. Pomaga profesjonalistom z różnych branż osiągać ich cele językowe.

Poznaj mnie lepiej

Nazywam się Bonnie i pochodzę ze Stanów Zjednoczonych. Od 12 lat uczę języka angielskiego. Moi uczniowie pochodzą z Francji, Niemiec, Polski, Chin, Tajwanu i USA. Ponadto mam 5 lat doświadczenia w zawodzie prawnika i 10 lat w finansach. Moim głównym obszarem nauczania jest angielski biznesowy.

Przykładam ogromną wagę do tego, aby moje lekcje były spersonalizowane i dostosowane do każdego z moich uczniów, koncentrując się na tym, czego potrzebują i pragną wynieść z zajęć. Jestem wykwalifikowaną i doświadczoną lektorką przygotowującą studentów do egzaminów IELTS, TOEIC i TOFL. Tworzę atmosferę, która eliminuje stres związany z nauką nowego języka, usuwa bariery, które uniemożliwiają komunikację w języku angielskim.

Pomagam profesjonalistom w osiąganiu ich celów językowych Uczę dyrektorów, prezesów, managerów oraz osoby na innych stanowiskach pracujących w takich dziedzinach jak: prawo, finanse, zasoby ludzkie, sprzedaż, marketing, medycyna, farmacja, lotnictwo i kosmonautyka, energia jądrowa, motoryzacja, usługi spożywcze, działalność wydawnicza, oprogramowanie, badania i rozwój, odnawialne źródła energii, architektura, edukacja i wiele innych. Chciałbym mieć szansę, aby pomóc Ci w podróży językowej, doskonalić i odkrywać z Tobą możliwości, jakie daje nauka języka angielskiego.