+48 606 411 720     

Zaprowadzimy Cię do sukcesu!

Szkoła Języka Angielskiego Online

Kurs - Business English​

Kursy Business English w ciągu kilku lat stały się bardzo popularne na rynku, jednak nasza szkoła wychodzi Państwu naprzeciw i oferuje kursy języka biznesowego, które sprawią, iż wreszcie nie będziecie uczyć się nieograniczonej ilości słownictwa, mało przydatnych idiomów, czy struktur gramatycznych, które tak naprawdę nigdy nie są używane w języku korporacyjnym. 

Zatrudniamy lektorów, którzy nie tylko nauczają języka biznesowego, ale sami przepracowali lata w korporacjach, bądź też prowadząc własne firmy. Wiedza naszych nauczycieli jest przede wszystkim praktyczna, dlatego też będziecie mogli korzystać z ich doświadczenia i uczyć się tego, co jest Wam naprawdę potrzebne w świecie biznesu. 

Rozmowy o pracę, techniki negocjacji czy prezentacji, pisanie maili, odpowiedzi na zażalenia klientów, sprzedaż, marketing oraz wiele innych aspektów egzystowania w środowisku biznesowym, z tym wszystkim zapoznacie się w naszej szkole i nauczycie się jak praktycznie działać w świecie biznesu.

Ponieważ nasi lektorzy pochodzą z najróżniejszych zakątków świata. Sukces w biznesie to nie tylko liczby, to przede wszystkim umiejętność wyrażania siebie w danym języku. Kto może to lepiej zrozumieć i przekazać Wam taką wiedzę, jeśli nie międzynarodowi lektorzy, którzy poświecili swoje życie biznesowi, a obecnie odnaleźli swoją pasję w nauczaniu i dzieleniu się swoją wiedzą.