Dawid Kowalski angielski

English Break

Dawid

Lingwista z pasją do kultury Stanów Zjednoczonych, specjalizujący się w tłumaczeniach pisemnych i nauczaniu online. Ma wykształcenie pedagogiczne i z lingwistyki stosowanej. Stosuje nowoczesne metody nauczania, takie jak pedagogika nurtu Gestalt, z indywidualnym podejściem do kursanta. Dąży do tworzenia serdecznej atmosfery na zajęciach, motywując do samodzielnej pracy.

Single Row Animation with Looping Text
Poznaj

mnie lepiej

Doświadczenie

Mam na imię Dawid, zawodowo od lat pracuję z językiem angielskim, a źródłem mojej pasji do tego języka jest głębokie zainteresowanie kulturą i specyfiką Stanów Zjednoczonych. Z wykształcenia jestem lingwistą, zajmuję się przede wszystkim tłumaczeniami pisemnymi, ale także prowadzę zajęcia on-line.

Secjalizacje

Moje dwukierunkowe wykształcenie obejmuje specjalizację pedagogiczną oraz lingwistykę stosowaną. Dzięki temu mogę realizować się zarówno w obszarze tłumaczeń, jak i nauczania języka angielskiego.

Nowoczesne metody

Wierzę w partnerskie podejście do odkrywania języka oraz natural language acquisition. Stosuję nowoczesną pedagogikę nurtu Gestalt, która zakłada indywidualne podejście do każdego kursanta oraz wiarę w wewnętrzny potencjał każdego człowieka do nauki języka w sposób naturalny i intuicyjny.

Atmosfera i motywacja

Dokładam starań, aby moje zajęcia odbywały się w towarzyskiej, serdecznej atmosferze. Staram się „wyczuwać” indywidualny talent językowy każdego kursanta i zachęcać wszystkich do samodzielnej pracy. Prywatnie jestem miłośnikiem muzyki oraz literatury faktu z zakresu psychologii, socjologii i innych nauk powiązanych z badaniem natury człowieka.

Chcesz umówić się na

Wypełnij formularz i dołącz do English Break!