+48 606 411 720     

Zaprowadzimy Cię do sukcesu!

Szkoła Języka Angielskiego Online

Dawid Kowalski angielski

Dawid Kowalski

Prowadzi zajęcia online, inspirując się kulturą i specyfiką Stanów Zjednoczonych. Dąży do odkrywania wewnętrznego potencjału każdego kursanta.

Poznaj mnie lepiej

Mam na imię Dawid, zawodowo od lat pracuję z językiem angielskim, a źródłem pasji do tego języka jest głębokie zainteresowanie kulturą i specyfiką Stanów Zjednoczonych. Z wykształcenia jestem lingwistą, zajmuję się przede wszystkim tłumaczeniami pisemnymi, jednak moje dwukierunkowe wykształcenie obejmuje specjalizację pedagogiczną, jak również lingwistykę stosowaną, wobec czego z przyjemnością realizuję się zarówno w obszarze tłumaczeń, jak i prowadzenia zajęć on-line.

Prywatnie jestem miłośnikiem muzyki, literatury faktu z zakresu psychologii, socjologii i innych nauk powiązanych z badaniem natury człowieka. Jako nauczyciel wierzę w partnerskie podejście do odkrywania języka oraz tzw. natrual language acquisition, a w szczególności nowoczesną pedagogikę nurtu Gestalt zakładającą indywidualne podejście do każdego kursanta oraz wiarę w wewnętrzny potencjał każdego człowieka do nauki języka w sposób naturalny i intuicyjny.

Dokładam starań, aby prowadzone przeze mnie zajęcia odbywały się w towarzyskiej, serdecznej atmosferze; staram się „wyczuwać” indywidualny talent językowy każdego kursanta i zachęcać wszystkich do samodzielnej pracy.