Dominic Croxford English Break

English Break

Dominic

Native speaker języka angielskiego z Wielkiej Brytanii, naucza od 2012 roku. Ma tytuł magistra muzyki z University of West London oraz certyfikat TEFL. Pracował w Azji Południowej, obecnie uczy we Włoszech, koncentrując się na indywidualnych potrzebach uczniów. Podstawą zajęć są konwersacje, które budują pewność siebie i przełamują bariery językowe.

Single Row Animation with Looping Text
Poznaj

mnie lepiej

Osadzony film w laptopie
Laptop mockup

Doświadczenie

Nazywam się Dominic, jestem native speakerem języka angielskiego z Wielkiej Brytanii. Swoją przygodę z nauczaniem rozpocząłem w 2012 roku, kiedy to pracowałem jako członek zespołu zajmującego się kształceniem dorosłych w West Sussex County Council i uczyłem muzyki. Mam tytuł magistra muzyki z University of West London oraz certyfikat TEFL.

Globalne nauczanie

Podczas moich podróży pracowałem w kilku szkołach w Azji Południowej. Obecnie uczę angielskiego we Włoszech, zarówno w klasie, jak i online. Na każdej lekcji koncentruję się na indywidualnych potrzebach i preferencjach ucznia, niezależnie od tego, czy uczy się dla przyjemności, czy dla pracy.

Konwersacje

Podstawą moich zajęć są konwersacje, gdyż uważam, że poprzez rozmowę budujemy pewność siebie i przełamujemy bariery językowe. Nauczanie miało również ogromny wpływ na moją własną edukację, co sprawia, że jestem jeszcze bardziej zaangażowany w proces nauczania.

Moje pasje

Oprócz języka angielskiego uczę także włoskiego oraz gry na gitarze. Interesuję się sportem oraz piszę teksty piosenek. Moje różnorodne zainteresowania pomagają mi tworzyć interesujące i angażujące lekcje, które inspirują moich uczniów do nauki.

Chcesz umówić się na

Wypełnij formularz i dołącz do English Break!