+48 606 411 720     

Zaprowadzimy Cię do sukcesu!

Szkoła Języka Angielskiego Online

Dominic Croxford English Break

Dominic Croxford

Native speaker z Wielkiej Brytanii, nauczyciel angielskiego we Włoszech i online, magister muzyki i certyfikowany nauczyciel TEFL, specjalizuje się w konwersacjach i indywidualnym podejściu do uczniów.

Poznaj mnie lepiej

Nazywam się Dominic, jestem native speakerem języka angielskiego z Wielkiej Brytanii. Swoją przygodę z nauczaniem rozpocząłem w 2012 roku, kiedy to pracowałem jako członek zespołu zajmującego się kształceniem dorosłych w West Sussex County Council i uczyłem muzyki. Podczas moich podróży pracowałem w kilku szkołach w Azji Południowej.

Dziś uczę angielskiego we Włoszech, zarówno w klasie, jak i online. Na każdej lekcji koncentruję się na indywidualnych potrzebach i preferencjach ucznia, niezależnie od tego, czy uczy się dla przyjemności, czy dla pracy. Podstawą moich zajęć są konwersacje, gdyż uważam, że poprzez rozmowę budujemy pewność siebie i przełamujemy bariery językowe. Nauczanie miało również ogromny wpływ na moją własną edukację.

W 2017 roku uzyskałem tytuł magistra muzyki na University of West London. Jestem również certyfikowanym nauczycielem TEFL. Opróćz języka angielskiego, uczę także włoskiego oraz gry na gitarze. Interesuje się sportem oraz pisze teksty piosenek.