+48 606 411 720     

Zaprowadzimy Cię do sukcesu!

Szkoła Języka Angielskiego Online

Karolina Majdźińska Nowak lektorka Engl;ish Break

Karolina Nowak

Doświadczona nauczycielka angielskiego z tytułami magistra filologii angielskiej uzyskanym na Wydziale Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego, specjalizująca się w Conversational English i gramatyce, z zamiłowaniem do kina i Grecji.

Poznaj mnie lepiej

Mam na imię Karolina i od dwudziestu lat jestem nauczycielem języka angielskiego. Dyplom magistra filologii angielskiej uzyskałam na Wydziale Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Języki Specjalistyczne — specjalność tłumaczeniowa. Jestem również magistrem filologii rosyjskiej, a oba języki studiowałam również na Uniwersytecie w norweskim Tromso, mieszczącym się kilkaset kilometrów za kołem podbiegunowym. Oprócz tego uzyskałam tytuł Microsoft Certified educator, a za wykorzystywanie innowacyjnych technik kształcenia zostałam odznaczona European Language Label (Europejskim znakiem innowacyjności w dziedzinie nauczania i uczenia się języków obcych).

Na swoich zajęciach dbam o atmosferę, właściwy dobór materiałów i kładę nacisk przede wszystkim na conversational English, choć przyznam, że nauczanie gramatyki jest też dla mnie przyjemnością. Lata pracy w szkołach publicznych na różnym szczeblu pozwoliły mi na wyciągnięcie wniosków co sprawdza się w nauce angielskiego, a czego należy unikać. Interesuję się również neurodydaktyką nauczania języków obcych i wiedzę na ten temat staram się wykorzystywać na zajęciach.

Prywatnie uwielbiam kino, zarówno kryminały rodem ze Skandynawii jak i Philomenę Cunk. Kocham Grecję i wszystko, co z nią związane. Mam nadzieję, że porozmawiamy na te, a także na wiele innych tematów na zajęciach w English Break. Zapraszam!