+48 606 411 720     

Zaprowadzimy Cię do sukcesu!

Szkoła Języka Angielskiego Online

Karolina Pawlus

Lektorka angielskiego z doświadczeniem i certyfikatem CELTA, prowadzi szkołę English Break. Pragnie, by ludzie poszerzali swoje horyzonty dzięki znajomości języka.

Poznaj mnie lepiej

Nazywam się Karolina. Jestem doświadczoną lektorką języka angielskiego z bogatym doświadczeniem w nauczaniu na wszystkich poziomach zaawansowania. Wyższe wykształcenie filologiczne zdobywałam w Polsce oraz Wielkiej Brytanii. Ukończyłam również podyplomowe studia na kierunku przygotowanie pedagogiczne, a także posiadam certyfikat CELTA.

Stale rozwijam swoje zainteresowania związane z filmem i teatrem. W pracy staram się wykorzystywać umiejętności zdobyte w szkole filmowej, aby efektywniej i ciekawiej prowadzić zajęcia. Nie boję się wyzwań i ciężkiej pracy, dlatego też otworzyłam szkołę językową English Break. Zawsze dążę do tego, by poszerzać swoje kwalifikacje, gdyż uważam, że człowiek uczy się całe życie.

Moim marzeniem było zbudowanie szkoły skupiającej uczniów i nauczycieli z całego świata. Pragnę, by ludzie poszerzali swoje horyzonty a język angielski stał się narzędziem, które im to umożliwi. Najpiękniejszą rzeczą na świecie jest widzieć uśmiech na twarzy moich studentów oraz zadowolenie z osiągania celów, które sobie wyznaczają w życiu. Staram się więc być nie tylko nauczycielem, ale i przyjacielem, któremu można zaufać.

Uwielbiam podróżować, poznawać świat, języki i kultury. Jedną z moich największych pasji jest również pisanie – piszę wiersze i chciałabym kiedyś wydać swoją powieść.

Pragnę zaprosić wszystkich do odbycia niesamowitej przygody w mojej szkole. Zabierzemy Cię w podróż, której nigdy nie zapomnisz i która wniesie dużo wymiernych korzyści do Twojego życia.