+48 606 411 720     

Zaprowadzimy Cię do sukcesu!

Szkoła Języka Angielskiego Online

Katarzyna Kot

Nauczycielka języka angielskiego od 1990 roku, poszerza swoją wiedzę i dzieli się entuzjazmem z uczniami w różnym wieku. Udowadnia, że angielski może być łatwy i fascynujący dla każdego.

Poznaj mnie lepiej

Cześć, jestem Katarzyna i jestem nauczycielką języka angielskiego. Od zawsze uwielbiałam dzielić się moją wiedzą z tej dziedziny. Swoją przygodę z angielskim zaczęłam, kiedy miałam zaledwie 10 lat. To było bardzo dawno temu, w 1990 roku. I tak, od tego czasu cały czas uczę się języka angielskiego. Również moja szkoła średnia związana była z nauką języków — uczyłam się rozszerzonego języka angielskiego, jak i niemieckiego. W szkole średniej zdobyłam swoje pierwsze certyfikaty językowe. W 1998 FCE B2, a w 1999 r. poziom C1. Zawsze byłam związana z nauczaniem.

Początkowo nauczanie było moją drugą pracą, ale z czasem całą moją karierę związałam z nauczaniem. A teraz uczę każdego. Od małych dzieci w przedszkolach, aż do dorosłych, którzy sami nazywają się „Oldboys”. Niedawno ukończyłam również studia podyplomowe dające mi możliwość nauczenia języka angielskiego w szkołach podstawowych i średnich.
Uwielbiam uczyć się i przekazywać moją wiedzę wszystkim tym, którzy chcą mnie słuchać i się ze mną uczyć. Pokażę ci, że angielski jest łatwy!!