+48 606 411 720     

Zaprowadzimy Cię do sukcesu!

Szkoła Języka Angielskiego Online

Kinga Piotrowska English Break

Kinga Piotrowska

Doświadczona lektorka języka angielskiego z certyfikatem TEFL, specjalizująca się w General English i konwersacjach, z pasją do nauki nowych języków, pszczelarstwa i trójboju siłowego.

Poznaj mnie lepiej

Mam na imię Kinga i jestem lektorem języka angielskiego. Posiadam certyfikat TEFL oraz ponad sześcioletnie doświadczenie w uczeniu dzieci i dorosłych.

Staram się, aby moje zajęcia były dużo ciekawsze niż te w szkole i żeby wreszcie przestały kojarzyć się z nudnym obowiązkiem. Moim głównym obszarem nauczania jest general English, czyli angielski, który wykorzystasz na co dzień w przeróżnych sytuacjach. Chociaż zajęcia opierają się w dużej mierze na konwersacji, chętnie pokażę Ci, że gramatyka angielska wcale nie jest taka straszna, jak ją przedstawiają! Potrafi być naprawdę przyjemna, starczy tylko poświęcić chwilę na zrozumienie jej działania. Z przyjemnością przeprowadzę Cię przez cały proces.

Materiały i zajęcia planuję tak, aby były dopasowane do Twoich oczekiwań, zainteresowań i potrzeb. Razem możemy uporać się z blokadą językową, przygotowaniem do egzaminu ósmoklasisty lub matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Skupiamy się na Twoich potrzebach!

Swój wolny czas wykorzystuję na uczenie się dodatkowych języków, chciałabym mówić płynnie w przynajmniej kilku, proces nauki wcale nie jest mi obcy! Oprócz tego zajmuję się pszczelarstwem i trójbojem siłowym