+48 606 411 720     

Zaprowadzimy Cię do sukcesu!

Szkoła Języka Angielskiego Online

Kurs - General English

Nasze kursy General English skierowane są do wszystkich – zarówno osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z językiem angielskim, jak również zaawansowanych słuchaczy.

Zajęcia odbywają się w małych, kilkuosobowych grupach tak, by lektorzy mogli skupić się na indywidualnych potrzebach każdego uczestnika zajęć. Przed zapisem dokładnie analizujemy potrzeby ucznia, sprawdzając jego poziom językowy, dzięki czemu trafi do odpowiedniej grupy, w której poczuje się swobodnie i jak najlepiej będzie mógł rozwinąć swoje zdolności.

 

Pragniemy, by nasi słuchacze zawsze czuli się komfortowo na naszych zajęciach, dlatego dostosowujemy je bardzo dokładnie do tego, czego życzą sobie nasi klienci. Jesteśmy również elastyczni jeżeli chodzi o terminy – większość kursów General English odbywa się w tygodniu, ale na specjalnie życzenie mogą mieć charakter weekendowy.

Nasze grupy multi-kulti pozwalają na całkowite zanurzenie się w języku – słuchacze pochodzą z różnych krajów, dlatego komunikacja odbywa się tylko i wyłącznie w języku angielskim. Wyjątkiem są grupy beginners, gdzie na życzenie słuchaczy jedna godzina prowadzona jest z lektorem polskim, a druga z native speakerem