+48 606 411 720     

Zaprowadzimy Cię do sukcesu!

Szkoła Języka Angielskiego Online

Kurs - Just Speaking​

Kursy Just Speaking to innowacyjny sposób na doskonalenie umiejętności mówienia. Nasz program został tak opracowany, aby nigdy nie było nudno. Szerokie spektrum omawianych tematów pozwoli odnaleźć każdemu coś dla siebie. Lubisz czytać książki, oglądać filmy, czy interesujesz się polityką, a może lubisz majsterkować albo gotować? Nic się nie martw, będzie tu wszystko czego dusza zapragnie. A po co? Po to byś zaczął mówić po angielsku, aby żaden temat rozmowy nie był dla Ciebie straszny, nie tylko pogoda czy hobby, ale wszystko jest w zasięgu twojej ręki.

Kursy Just Speaking to cotygodniowe spotkania mające na celu przełamanie barier językowych. Lektor co tydzień będzie zadawał temat dyskusji, słuchacze będą dostawać materiały czy to w postaci artykułu, podcastu, video, fragmentu filmu, serialu bądź czegoś jeszcze, co zaproponuje prowadzący. 

 

Zadaniem uczniów będzie zapoznać się z danym materiałem. Będzie dyskusja, zadania do wykonania, oraz wiele innych ciekawych aktywności mających na celu rozwój umiejętności komunikacji. Zobaczycie sami, jak bardzo nauka języka może być przyjemna, szczególnie w oparciu o ciekawe materiały, a nie tylko podręczniki.

Kurs ten również bardzo polecamy dla nauczycieli języka angielskiego, którzy odczuwają potrzebę doskonalenia swojego narzędzia. Często jest tak, iż ucząc w szkołach państwowych, jesteśmy zmuszeni do przerabiana co rok tego samego podręcznika i zakresu tematycznego, dlatego proponujemy Państwu ożywienie językowe, które ma na celu przypomnieć jak piękny i szeroki wachlarz tematyczny jest do poznania.