606 411 720

info@englishbreak.eu

Znajź nas na Socjal Media

Zaprowadzimy Cię do sukcesu!

Szkoła Języka Angielskiego Online

Kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty​

Oferujemy roczny kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, ponieważ zależy nam, aby dokładnie przerobić wymagany zakres materiału. Przed przypisaniem do danej grupy, przeprowadzamy dokładny wywiad z uczniem, aby zbadać jego poziom językowy i przypisać go do odpowiedniej grupy. 

Lektorzy prowadzący zajęcia przygotowujące do egzaminu ośmioklasisty są czynnymi zawodowo nauczycielami szkół podstawowych, którzy dokładnie znają podstawę programową. 

Program kursu oparliśmy nie tylko na przerabianiu nudnych repetytoriów oraz testów, chcemy pokazać naszym uczniom, jak bardzo łatwo i przyjemnie przygotować się do tego egzaminu. 

Zakres tematyczny jest bardzo ciekawy, dzięki czemu zajęcia mogą być różnorodne, a zarazem będę prowadzić do opanowania materiału na egzamin. Uczniowie będą przerabiać sytuacje, dzięki którym zrozumienie gramatyki oraz środków językowych będzie łatwe i przyjemne. Kładziemy również nacisk na komunikację, aby uczniowie mieli wspaniały start w szkole średniej, gdzie język angielski będzie również jednym z przedmiotów. Kurs ten sprawi, że młodzi ludzie będą podchodzić do tego egzaminu bezstresowo, gdyż będą pewni swoich umiejętności.