+48 606 411 720     

Zaprowadzimy Cię do sukcesu!

Szkoła Języka Angielskiego Online

Lauren Borick lektorka English Break

Lauren Borick

Certyfikowana nauczycielka angielskiego z USA, mieszka obecnie w Polsce. Jej lekcje koncentrują się na konwersacjach i praktycznym użyciu języka, tworząc przyjazne środowisko.

Poznaj mnie lepiej

Nazywam się Lauren i jestem nauczycielką języka angielskiego. Pochodzę ze Stanów Zjednoczonych, a obecnie mieszkam w Polsce. Nauczałam angielskiego od czasu ukończenia uniwersytetu w 2013 roku i posiadam certyfikaty TEFL oraz CELTA.

Polska jest szóstym krajem, w którym mieszkałam. Przyjechałam tutaj również, aby nawiązać kontakt z moją rodziną i dowiedzieć się więcej o moich korzeniach. Rozpoczęłam również naukę języka polskiego, więc doskonale rozumiem potrzeby osób uczących się nowych języków.

Moje zajęcia opierają się głównie na konwersacjach, uważam, że jest to bardzo skuteczny sposób, aby pomóc moim studentom poczuć się pewnie, zwłaszcza podczas rozmów z osobą posługującą się angielskim jako językiem ojczystym. Gramatyka jest częścią moich zajęć, ale nigdy nie dominuje,
ponieważ jako nauczyciel wierzę, że najlepszym sposobem nauki języka angielskiego jest jego stosowanie oraz słuchanie, otaczanie się nim. Dlatego zachęcam moich uczniów do jak największej aktywności w mówieniu. Staram się tworzyć przyjazne i komfortowe środowisko pracy na zajęciach, aby uczniowie nie bali się mówić i popełniać błędów. Rozmowa na temat oczekiwań jest dla mnie podstawą do stworzenia zajęć dostosowanych do potrzeb moich uczniów.

W wolnym czasie uwielbiam czytać, spacerować godzinami i spędzać czas z moim kotem. Jestem miłośniczką literatury pięknej, a moja biblioteka cyfrowa powiększa się z każdym miesiącem. Prawdopodobnie piję zbyt dużo kawy, jak większość Amerykanów. Pasjonuję się gotowaniem i ciągle
poszukuję nowych przepisów, co motywuje mnie do zdrowego odżywiania i dbania o to, co jem.

Mam nadzieję, że niedługo się poznamy i pomogę Ci w Twojej przygodzie z językiem angielskim.