+48 606 411 720     

Zaprowadzimy Cię do sukcesu!

Szkoła Języka Angielskiego Online

Lekcje indywidualne

Lekcje indywidualne języka angielskiego pozwalają na osiągnięcie szybkich rezultatów, gdyż lektorzy poświęcają całą swoją uwagę jednemu kursantowi. Zajęcia przygotowywane są ściśle według potrzeb słuchacza. Na podstawie analizy wstępnej ustalany jest plan współpracy oraz wyznaczane są planowane do osiągnięcia cele.

Dokładamy wszelkich starań, aby zajęcia rozwijały przede wszystkim aspekt komunikacyjny, najbardziej potrzebny w życiu codziennym. Natomiast tak naprawdę to kursant decyduje, czego chce – to my jesteśmy dla Ciebie, nie Ty dla nas. 

Niezależnie od tego, czy pragniesz rozwijać zagadnienia gramatyczne bądź umiejętności słuchania, masz problemy z prowadzeniem korespondencji biurowej, czy też wyjeżdżasz za granicę w celach zarobkowych i musisz przyswoić najważniejszą terminologię – jesteśmy w stanie dobrać lektora do każdego obszaru zainteresowania bądź języka specjalistycznego. Jednym słowem zrobimy wszystko, by nasze zajęcia były odpowiedzią na Twoje potrzeby i spełniały wszystkie oczekiwania.

Pragniemy również podkreślić, że z zajęć indywidualnych prowadzonych z najmłodszymi uczestnikami, nasi lektorzy regularnie sporządzają raporty o postępach dziecka, dzięki czemu rodzice na bieżąco mogą śledzić postępy swoich pociech.