+48 606 411 720     

Zaprowadzimy Cię do sukcesu!

Szkoła Języka Angielskiego Online

Łukasz Tabisz English Break

Łukasz Tabisz

Lektor angielskiego z dyplomem licencjata, od pięciu lat naucza z pasją i kreatywnością, skupiając się na potrzebach uczniów i specjalizując się w dziedzinach takich jak lotnictwo i psychologia.

Poznaj mnie lepiej

Nazywam się Łukasz i jestem lektorem języka angielskiego od pięciu lat.

Posiadam dyplom licencjata w zakresie języka angielskiego. Uczę wszystkie grupy wiekowe, a nauczanie jest jedną z największych pasji mojego życia. Cechuje mnie kreatywność i innowacyjność w podejściu do nauczania. Skupiam się na potrzebach swoich uczniów i pracuje z własnymi materiałami, które uwielbiam tworzyć. Cenię sobie ponad wszystko możliwość pracy z ludźmi i to, że mogę pomagać im w rozwijaniu ich pasji oraz umiejętności w takich dziedzinach jak: lotnictwo, filozofia, kryminologia, psychologia oraz wystąpienia publiczne.

Uwielbiam w swojej pracy możliwość tego, iż podczas jednych zajęć przenoszę się na wakacje z moimi uczniami, zgłębiając wiedzę o różnych krajach, a za chwilę jestem w szpitalu, ucząc słownictwa medycznego przyszłych lekarzy. Jestem optymistą i uwielbiam wszystkie żywe stworzenia, szczególnie psy.

Wierzę w słowa Nelsona Mandeli, który twierdził, że „Edukacja jest najsilniejszą bronią, której możemy użyć, aby zmienić świat”.