+48 606 411 720     

Zaprowadzimy Cię do sukcesu!

Szkoła Języka Angielskiego Online

Magdalena Liszka

Magdalena Liszka

Certyfikowana nauczycielka z doświadczeniem w nauczaniu w Wielkiej Brytanii, specjalizująca się w różnych kursach, pasjonująca się autentycznymi materiałami językowymi.

Poznaj mnie lepiej

Mam na imię Magda. Zaczęłam uczyć języka angielskiego po uzyskaniu certyfikatu CELTA w International House w Londynie. Niedługo potem ukończyłam studia drugiego stopnia (MA) w King’s College London na kierunku Lingwistyka Stosowana z Nauczaniem Języka Angielskiego. Od 2003
roku uczyłam w Wielkiej Brytanii na kursach General English, Business English oraz kursach przygotowujących do egzaminów Cambridge (FCE, CAE i CPE) i IELTS. Pracowałam również na Uniwersytecie Sussex gdzie uczyłam English for Academic Purposes.

Uczenie języka angielskiego to moja wielka pasja. Specjalizuje się w stosowaniu materiałów opartych na autentycznym języku, oznacza to, że na moich lekcjach nie należy spodziewać się książkowego angielskiego, jaki być może pamiętamy ze szkoły. Tematy zajęć są różnorodne i dobrane do Twoich zainteresowań i potrzeb. Materiały dostosowane są do Twojego poziomu, ale są też wymagające, tak aby poszerzać kompetencje językowe i komunikować się w międzynarodowym środowisku.

Poza pracą moje pasje to ogród, nabywanie nowych umiejętności, uwielbiam spotykać i poznawać nowych ludzi. Przykładam też dużą wagę do rozwoju osobistego.