+48 606 411 720     

Zaprowadzimy Cię do sukcesu!

Szkoła Języka Angielskiego Online

Maria Pindel lektorka angielskiego

Maria Pindel

Pasjonatka języka angielskiego, która od 4 lat uczy dzieci i dorosłych. Jej zajęcia są praktyczne i elastyczne, dostosowane do potrzeb uczniów, inspirując do dalszego rozwoju. Poza nauczaniem, czerpię radość z muzyki i fotografii.

Poznaj mnie lepiej

Nazywam się Maria, a język angielski od lat jest częścią mojego życia oraz pasją. Studiuję filologię angielską, jestem z zawodu hotelarzem z 5-letnim doświadczeniem w międzynarodowej branży hotelarskiej, a od 4 lat mam przyjemność współpracować z dziećmi oraz dorosłymi ucząc języka angielskiego. Dzięki swojemu doświadczeniu zawodowemu moje zajęcia prowadzę, mając na uwadze przede wszystkim praktykę i samodzielność. Indywidualne potrzeby, oczekiwania jak i zainteresowania uważam za kluczowe aspekty w procesie nauki. Moje podejście do nauczania jest elastyczne i dostosowane do potrzeb oraz zainteresowań moich uczniów, dla których chętnie tworzę zajęcia tematyczne. Dzięki temu staram się zapewnić nie tylko skuteczną naukę, ale także przyjemne i motywujące doświadczenie edukacyjne, które inspiruje do dalszego rozwoju. Wierzę, że kluczem do owocnej nauki jest stworzenie przyjaznej i otwartej atmosfery, w której moi uczniowie czują się swobodnie i są zmotywowani do samodoskonalenia. 

W życiu prywatnym odnajduję radość i inspirację w muzyce, fotografii, kosmetologii oraz w kontakcie z naturą. Wolne chwile poświęcam hodowli roślin oraz różnorodnym aktywnościom twórczym w otoczeniu przyrody, jak i opiece nam moimi czworonożnymi towarzyszami. Serdecznie zapraszam do wspólnego odkrywania świata poprzez język angielski.