Maria Pindel lektorka angielskiego

English Break

Maria

Nauczycielka języka angielskiego z 4-letnim doświadczeniem. Studiuje filologię angielską i uczy dzieci oraz dorosłych. Jej elastyczne zajęcia dostosowane są do potrzeb uczniów. Prywatnie pasjonuje się muzyką, fotografią i hodowlą roślin. Zaprasza do wspólnego odkrywania świata poprzez język angielski.

Single Row Animation with Looping Text
Poznaj

mnie lepiej

Osadzony film w laptopie
Laptop mockup

Doświadczenie

Nazywam się Maria, a język angielski od lat jest częścią mojego życia oraz pasją. Studiuję filologię angielską i mam 5-letnie doświadczenie w międzynarodowej branży hotelarskiej. Od 4 lat uczę języka angielskiego, współpracując zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi.

Praktyka i samodzielność

Dzięki swojemu doświadczeniu zawodowemu moje zajęcia prowadzę, mając na uwadze przede wszystkim praktykę i samodzielność. Indywidualne potrzeby, oczekiwania oraz zainteresowania moich uczniów uważam za kluczowe aspekty w procesie nauki.

Elastyczne zajęcia

Moje podejście do nauczania jest elastyczne i dostosowane do potrzeb oraz zainteresowań moich uczniów. Chętnie tworzę zajęcia tematyczne, aby zapewnić nie tylko skuteczną naukę, ale także przyjemne i motywujące doświadczenie edukacyjne, które inspiruje do dalszego rozwoju.

Moje pasje

W życiu prywatnym odnajduję radość i inspirację w muzyce, fotografii, kosmetologii oraz w kontakcie z naturą. Wolne chwile poświęcam hodowli roślin oraz różnorodnym aktywnościom twórczym w otoczeniu przyrody, jak i opiece nad moimi czworonożnymi towarzyszami. Serdecznie zapraszam do wspólnego odkrywania świata poprzez język angielski.

Chcesz umówić się na

Wypełnij formularz i dołącz do English Break!