+48 606 411 720     

Zaprowadzimy Cię do sukcesu!

Szkoła Języka Angielskiego Online

Martyna Kalita English Break

Martyna Kalita

Studentka etnolingwistyki z doświadczeniem międzynarodowym i pasją do nauki języków, oferuje interaktywne i dostosowane do indywidualnych potrzeb zajęcia językowe, promując efektywną i przyjemną naukę.

Poznaj mnie lepiej

Nazywam się Martyna, jestem studentką studiów magisterskich na kierunku etnolingwistyka, gdzie doszkalam swój warsztat językowy w zakresie angielskiego, jak również uczę się języka chińskiego. Nauka zupełnie nowego i obcego mi języka po tylu latach, dała mi możliwość zrozumienia potrzeb i przeszkód jakie mogą napotkać dorośli podczas nauki nowego języka. Dzięki temu jestem w stanie prowadzić zajęcia w sposób ciekawszy niż zakłada nauka w szkole, oraz z wielką chęcią dzielę się sposobami na zapamiętanie nowego słownictwa!

Zamiłowanie do różnych kultur i języków skierowało mnie w stronę nauczania. Mimo młodego wieku, miałam szansę podróżować do wielu miejsc, jak również pracować za granicą, dzięki czemu musiałam zmierzyć się z wieloma stresującymi sytuacjami, w których zmuszona byłam używać nie tylko języków dobrze mi znanych, ale również tych, których uczyłam się tylko przez krótki okres mojego życia. Wiem co to bariera językowa i strach przed mówieniem, dlatego zawsze zachęcam moich uczniów do konwersacji i nawet najkrótszych wypowiedzi.
Moje podejście do nauczania opiera się na interaktywności, zastosowaniu praktycznych umiejętności oraz stworzeniu przyjaznej atmosfery, która sprzyja efektywnej nauce.

Dlaczego warto wybrać moje zajęcia? Ponieważ wierzę, że każdy uczeń ma unikalne umiejętności i style nauki. Moje lekcje są dostosowane do indywidualnych potrzeb uczniów, co pomaga im w szybszym osiąganiu celów językowych. Staram się, aby zajęcia były nie tylko edukacyjne, ale także ciekawe i pełne entuzjazmu.

Zapraszam serdecznie na moje lekcje, gdzie razem możemy odkrywać tajniki języka, rozwijać umiejętności komunikacyjne i osiągać cele językowe w
przyjemny sposób. Niech nauka stanie się dla Ciebie fascynującą podróżą!
Do zobaczenia na zajęciach!