+48 606 411 720     

Zaprowadzimy Cię do sukcesu!

Szkoła Języka Angielskiego Online

Nasir Sadik

Nasir Sadik

Nauczyciel z Bangladeszu i właściciel firmy Vtech Solutions, z pasją do nauczania i ponad 5-letnim doświadczeniem, skupia się na komfortowym i bezstresowym środowisku edukacyjnym

Poznaj mnie lepiej

Nazywam się Nasir i jestem nauczycielem języka angielskiego. Pochodzę z Bangladeszu. Dyplom magistra literatury zdobyłem na Titumir University. Prowadzę swoją firmę Vtech solutions, która zajmuję się projektowaniem stron internetowych oraz oprogramowaniem. Natomiast nauczanie było zawsze moją życiową pasją, uczę uczniów w każdym wieku od ponad 5 lat. Uważam, że uczeń na zajęciach powinien przede wszystkim czuć się komfortowo, a zajęcia powinny sprawiać mu radość.

Zachęcam studentów do dzielenia się swoimi pytaniami i opiniami w bezstresowym i otwartym środowisku. Staram się tworzyć przestrzeń dla uczniów do odkrywania własnego stylu uczenia się, rozwijam ich zainteresowania i dobieram odpowiednie materiały do przyswajania wiedzy w sposób jasny i klarowny. Bardzo ważne dla mnie jest również bycie w stałym kontakcie z rodzicami młodszych uczniów, aby byli świadomi postępów swojego dziecka. W wolnym czasie lubię malować i słuchać muzyki instrumentalnej. Jedną z moich życiowy pasji jest również literatura.