+48 606 411 720     

Zaprowadzimy Cię do sukcesu!

Szkoła Języka Angielskiego Online

Weronika Bejman

Weronika Bejman

Specjalizuje się w nauczaniu uczniów w różnych grupach wiekowych, z naciskiem na komunikację codzienną i przygotowanie do egzaminów, zainteresowana muzyką rockową i nauką języków wschodniosłowiańskich.

Poznaj mnie lepiej

Nazywam się Weronika. Uczę języka angielskiego od 2019 roku. Mogę śmiało powiedzieć, że miałam do czynienia z niemal każdą kategorią wiekową uczniów – najmłodsi mieli 4 lata, a najstarsi 45. Ponieważ zależy mi przede wszystkim na komforcie i wynikach moich uczniów, wkładam dużo pracy w opracowanie odpowiednich materiałów. Moim głównym celem w nauczaniu jest przygotowanie ich do posługiwania się językiem w codziennych sytuacjach. Wspólnie zlikwidujemy barierę językową i poszerzymy zasób słownictwa tak, abyś już nigdy nie bał się mówić po angielsku. 
Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty czy matury to wyzwanie, któremu chętnie sprostam, tłumacząc użycie angielskich czasów gramatycznych w
zrozumiały i przystępny sposób. 

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku filologia angielska na Uniwersytecie Zielonogórskim. Prywatnie moją pasją jest muzyka rockowa i gra na gitarze, śpiew, nauka języków wschodniosłowiańskich, literatura klasyczna i pisanie ikon. Kto wie, może niedługo opowiesz mi o sobie na zajęciach?